Pelagos
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Markalarımız Servis Ağı İletişim
Pelagoslogin
BİZE ULAŞIN
Üyelik Sayfası Sayfası Yardım Sayfası

Pelagos Akvaryum olarak müşterilermizden tedarikçilerimize kadar herkesin duygu ve düşüncelerine açığız. Bize her an ulaşabilirsiniz...

Pelagos Akvaryum San. Tic. Ltd. Şti.
Mehmet Akif Cad. No:44 Keresteciler Sitesi Merter / İSTANBUL

Telefon : +90 212 637 39 30
               +90 212 637 31 44
Faks:      +90 212 637 39 06
               +90 212 637 39 83
E-mail: info@pelagos.com.tr

İstek, Öneri, Şikayet Formu

Adı Soyadı :
Firma Adı :
Adres :
Telefon :
E-Mail :
Mesajınız :
 
   

 

Murat GÖNENBABA:
Telefon: +90 212 637 39 30 Dh. 114
E-mail: murat@pelagos.com.tr

Derya GÖNENBABA :
Telefon:
+90 212 637 39 30 Dh. 114 - 115
E-mail: derya@pelagos.com.tr

Erhan ASLAN :
Telefon: +90 212 637 39 30 Dh. 118
E-mail: erhan@pelagos.com.tr

Mustafa TOSUN:
Telefon: +90 212 637 39 30 Dh. 117
E-mail: mustafa@pelagos.com.tr

Serkan KONAK:
Telefon: +90 212 637 39 30 Dh. 116
E-mail: serkan@pelagos.com.tr

Adnan Baki:
Telefon: +90 212 637 39 30 Dh. 119
E-mail: adnan@pelagos.com.tr

     
 

Yeni Adres Bilgilerimiz - (Merter)

Adres :

Mehmet Akif Cad. No:44 Keresteciler Sitesi Merter

GPS :

41º 0' 57" K - 28º 52' 49" D
   

Yol Tarifi (Topkapı' dan)

Topkapı istikametinden gelindiğinde E-5 Karayolu Topkapı çıkışında Merter yan yola girilir. 3M Migros ve Merter otobüs durağı geçilir. İlerideki Shell Akaryakıt İstasyonundan ilk sağdan çıkılır. Sağdan çıkıldıktan sonra 1500 metre ileride sağda.

Harita


Daha Büyük Haritayı Görüntüle
 
Yol Tarifi (Küçükçekmece' den)
Küçükçekmece istikametinden gelindiğinde THY istikametine E-5 Karayolu bırakılmadan devam edilir. İleride Yenibosna - Ataköy / Şirinevler Metro hattına kadar devam edilir. İncirliye gelindiğinde E-5 karayolundan yan yola girilir. Çoban Çeşme Koşuyolu kavşağından çıkıldığında ilk sola dönün. E-5 üzeri köprü yoluna doğru devam edin. Köprü sonunda 1500 metre ileride sağda.
 

Harita


Daha Büyük Haritayı Görüntüle

 

 

Ana Sayfa      |      Hakkımızda      |      Ürünler      |      Markalarımız      |      Servis Ağı      |      İletişim Pelagos Akvaryum
All Rights Reserved © Copyright by Pelagos Akvaryum Tic. Ltd. Şti. 2012